OPELConnect – nowa gama usług wspierających bezpieczną jazdę i ułatwiających kierowcy łączność
 

Czy Twój samochód jest wyposażony w OpelConnect? Korzystaj z usług wspierających bezpieczną jazdę i ułatwiających łączność. Gama usług online, dostępna zawsze i wszędzie, wprowadza nowy poziom bezpieczeństwa i wsparcia podczas podróży. Zarejestruj się bezpłatnie w sklepie OpelConnect.

Nawigacja online – podróżuj komfortowo dysponując szczegółowymi informacjami o bieżących utrudnieniach w ruchu drogowym. Usługa dostępna bezpłatnie przez 3 lata!

Informacje o statusie pojazdu – monitowanie kluczowych systemów pojazdu, celem ułatwienia efektywnej kontroli terminów przeglądów i umożliwienia zdalnej diagnostyki wybranych podzespołów pojazdu. Usługa bezpłatna!

Komunikaty o strefach niebezpiecznych – bieżące powiadomienia o potencjalnych zagrożeniach na drodze.

e-Funkcje zdalne dla pojazdów elektrycznych – zarządzanie ładowaniem zespołu akumulatorów i temperaturą wnętrza pojazdu z poziomu aplikacji myOpel.


Aktywuj usługi online i ciesz się komfortową jazdą:

– Upewnij się, że dodałeś swój samochód do swojego konta myOpel (z poziomu portalu lub aplikacji myOpel).
– Wybierz preferowanego Dealera, czyli tego który będzie otrzymywał powiadomienia o statusie Twojego pojazdu.
– Przejdź do sklepu OpelConnect (www.connect.opel.pl) i aktywuj usługi dostępne dla Twojego Opla. Pamiętaj, że aktywacja może potrwać nawet kilka dni.
– Wyłącz tryb prywatności w swoim samochodzie, aby umożliwić przesyłanie danych na potrzeby monitorowania statusu pojazdu oraz  geolokalizacji pojazdu.
– Aktywuj usługi z poziomu systemu multimedialnego w samochodzie, jeśli zajdzie taka potrzeba.