PROMOCJE

Czerpiąc inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, prezentujemy Państwu innowacyjne produkty i usługi zaspokajające Państwa potrzeby i oczekiwania. Poznaj bliżej naszą ofertę.

JESIENNY BILANS AUTA

Warto się przygotować na jesień już teraz i zadbać o swój samochód, aby bez problemów dojeżdżał do celu. Bilans auta to szybka diagnoza, która pomoże utrzymać Twojego Opla w dobrej formie.

CZĘŚCI ZAMIENNE FABRYCZNIE REGENEROWANE

Oryginalne części fabrycznie regenerowane to nie tylko ochrona środowiska naturalnego, ale przede wszystkim duża oszczędność serwisu Twojego Opla.
Sprawdź ofertę programu części regenerowanych.

serwis dobrego wieku

Atrakcyjne rabaty na części i robociznę rosnące wraz z wiekiem posiadanego samochodu, w tym rabaty na naprawy eksploatacyjne, mechaniczne i przeglądy, oraz na części oryginalne lub części Eurorepar.

CZĘŚCI I AKCESORIA EUROREPAR

Z okazji 20 rocznicy powstania firmy Eurorepar przygotowaliśmy specjalne rabaty na części zamienne i akcesoria w wysokości do 20%.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Eurorepar.

KOŁA ZIMOWE

Niezawodne koła dostosowane do sezonowych warunków drogowych to jeden z najistotniejszych elementów bezpiecznej jazdy. Dbasz w ten sposób o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu.
Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na komplety kół zimowych.

OPEL ASSISTANCE

Opel Assistance zapewnia bezpłatną pomoc w przypadku nagłej awarii Twojego Opla. Po wykonaniu przeglądu okresowego otrzymasz Opel Assistance na rok GRATIS. Sprawdź!

AKCESORIA NA KAŻDĄ POGODĘ

Oryginalne akcesoria z 15% rabatem.
Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie na jesień.

OPEL FLEXCARE

FlexCare to kompletny program zaprojektowany, aby zagwarantować Ci spokój. 
Odkryj ofertę Opla FlexCare i jego różne warianty. Wybierz taki, który odpowiada Twoim potrzebom!