PROMOCJE

Czerpiąc inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, prezentujemy Państwu innowacyjne produkty i usługi zaspokajające Państwa potrzeby i oczekiwania. Poznaj bliżej naszą ofertę.

WIOSENNY BILANS AUTA

Warto się przygotować do wiosny już teraz i zadbać o swoje cztery kółka, aby planowane przejażdżki nie owocowały w niechciane przygody. Bilans auta to szybka diagnoza, która pomoże utrzyma Twojego Opla w dobrej formie.

serwis dobrego wieku

Atrakcyjne rabaty na części i robociznę rosnące wraz z wiekiem posiadanego samochodu, w tym rabaty na naprawy eksploatacyjne, mechaniczne i przeglądy, oraz na części oryginalne lub części Eurorepar.

DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI

Odpowiednia temperatura, czystsze bo przefiltrowane powietrze i przyjemny zapach to zalety wnętrza samochodu z zadbanym układem klimatyzacji. Zapraszamy na dezynfekcję klimatyzacji.

OPONY LETNIE I FELGI

Niezawodne koła dostosowane do sezonowych warunków drogowych to jeden z najistotniejszych elementów bezpiecznej jazdy. Dbasz w ten sposób o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu. Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na opony letnie i felgi.

OPEL ASSISTANCE

Opel Assistance zapewnia bezpłatną pomoc w przypadku nagłej awarii Twojego Opla. Po wykonaniu przeglądu okresowego otrzymasz Opel Assistance na rok GRATIS. Sprawdź!

AKCESORIA NA KAŻDĄ POGODĘ

Oryginalne akcesoria z 15% rabatem. Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie na wiosnę.

OPEL Connect – nowa gama usług wspierających bezpieczną jazdę i ułatwiających kierowcy łączność

OpelConnect to gama usług wspierających bezpieczną jazdę i ułatwiających kierowcy łączność ze światem. Nowoczesne technologie i powiązane z nimi usługi, dostępne zawsze i wszędzie, wprowadzają nowy poziom bezpieczeństwa i wsparcia podczas podróży. Poznaj Opel Connect!

OPEL FLEXCARE

FlexCare to kompletny program zaprojektowany, aby zagwarantować Ci spokój. 
Odkryj ofertę Opla FlexCare i jego różne warianty. Wybierz taki, który odpowiada Twoim potrzebom!