PROMOCJE

Czerpiąc inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, prezentujemy Państwu innowacyjne produkty i usługi zaspokajające Państwa potrzeby i oczekiwania. Poznaj bliżej naszą ofertę.

BILANS AUTA PRZED PODRÓŻĄ

Warto się przygotować do podróży już teraz i zadbać o swój samochód, aby bez problemów dojeżdżał do celu. Bilans auta to szybka diagnoza, która pomoże utrzyma Twojego Opla w dobrej formie.

DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI

Regularna dezynfekcja klimatyzacji w samochodzie pomaga zapobiegać  rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii, co wpływa pozytywnie na zdrowie kierowcy i pasażerów, a także pozostawia przyjemny zapach w kabinie.

serwis dobrego wieku

Atrakcyjne rabaty na części i robociznę rosnące wraz z wiekiem posiadanego samochodu, w tym rabaty na naprawy eksploatacyjne, mechaniczne i przeglądy, oraz na części oryginalne lub części Eurorepar.

OPEL VIDEOCHECK

Dzięki usłudze videocheck, błyskawicznie dowiesz się czy Twój Opel wymaga dodatkowych napraw. Zdjęcia oraz kosztorys dostaniesz w wiadomości SMS.

Sprawdź jak to działa.

OPEL ASSISTANCE

Opel Assistance zapewnia bezpłatną pomoc w przypadku nagłej awarii Twojego Opla.
Po wykonaniu przeglądu okresowego otrzymasz Opel Assistance na rok GRATIS. Sprawdź!

AKCESORIA NA KAŻDĄ POGODĘ

Oryginalne akcesoria z 15% rabatem. 
Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie na wiosnę.

SEZON NA OPLA OTWARTY!

Wybierz swój wymarzony samochód i skorzystaj z promocyjnej pożyczki 50/50 RRSO 0%

TY. NAJLEPSZY AMBASADOR OPLA

Zgarnij 2000 zł na oryginalne akcesoria i usługi serwisowe.

Opony letnie

Niezawodne opony dostosowane do sezonowych warunków drogowych  to jeden z najistotniejszych elementów bezpiecznej jazdy. Dbasz w ten  sposób o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu.

Odbierz do 300 zł brutto za zakup i montaż!

OPEL FLEXCARE

Pakiety przedłużonej ochrony i usług serwisowych dopasowane do Twojego sposobu eksploatacji. Wybierz taki, który odpowiada Twoim potrzebom!