PROMOCJE

Czerpiąc inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, prezentujemy Państwu innowacyjne produkty i usługi zaspokajające Państwa potrzeby i oczekiwania. Poznaj bliżej naszą ofertę.

KOŁA ZIMOWE

Niezawodne koła dostosowane do sezonowych warunków drogowych to jeden z najistotniejszych elementów bezpiecznej jazdy. Dbasz w ten sposób o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu.

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na komplety kół zimowych.

OPONY ZIMOWE

Jedyne co łączy Twojego Opla z jezdnią to opony. Zadbaj by były dostosowane do warunków pogodowych.

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na opony zimowe renomowanych producentów.

JESIENNY BILANS AUTA

Warto się przygotować do podróży już teraz i zadbać o swój samochód, aby bez problemów dojeżdżał do celu. Bilans auta to szybka diagnoza, która pomoże utrzyma Twojego Opla w dobrej formie.

CZĘŚCI ZAMIENNE

Sprawdź szeroką gamę części zamiennych do Twojego Opla.

Teraz cenę części oraz obniżamy do 20%, a ich wymianę o 15%.

AKCESORIA

Tak szerokiej oferty akcesoriów jeszcze nie było. Wybieraj idealnie dopasowane produkty renomowanych producentów w promocyjnych cenach.

Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie na jesień.

CZĘŚCI ZAMIENNE FABRYCZNIE REGENEROWANE

Oryginalne części fabrycznie regenerowane to nie tylko ochrona środowiska naturalnego, ale przede wszystkim duża oszczędność serwisu Twojego Opla.

Sprawdź ofertę programu części regenerowanych.

OPEL ASSISTANCE

Opel Assistance zapewnia bezpłatną pomoc w przypadku nagłej awarii Twojego Opla. Po wykonaniu przeglądu okresowego otrzymasz Opel Assistance na rok GRATIS. Sprawdź!

SEZON NA OPLA OTWARTY!

Wybierz swój wymarzony samochód i skorzystaj z promocyjnej pożyczki 50/50 RRSO 0%

OPEL FLEXCARE

Pakiety przedłużonej ochrony i usług serwisowych dopasowane do Twojego sposobu eksploatacji. Wybierz taki, który odpowiada Twoim potrzebom!

OPEL VIDEOCHECK

Dzięki usłudze videocheck, błyskawicznie dowiesz się czy Twój Opel wymaga dodatkowych napraw. Zdjęcia oraz kosztorys dostaniesz w wiadomości SMS.

Sprawdź jak to działa.